Półka szczęścia

W mojej biblioteczce nazbierało się sporo książek, których drugi raz już raczej nie przeczytam. Miejsca na półkach już zaczyna brakować, więc muszę się ich jakoś pozbyć. Część pewnie sprzedam albo wymienię, 
a część oddam Wam! Jesteście ze mną już długo, statystyki bloga dobrze o tym świadczą. Chętnie więc Wam za to podziękuję! 

Półka szczęścia to miejsce, w którym raz w miesiącu będę zamieszczać kilka książek, które chcę oddać. Zwykle będą to książki używane, przeczytane przeze mnie, ale w bardzo dobrym stanie ( jeżeli gorszym niż bardzo dobry - na pewno o tym napiszę !), czasem będą to też książki nowe.

Co trzeba zrobić, by stać się posiadaczem wybranej książki ?

W każdym miesiącu zostawić tutaj komentarz, w którym napiszecie o książce, którą w ostatnim czasie przeczytaliście. Może to być tytuł, który chcecie mi polecić, lub przed którym chcecie mnie przestrzec. 
W komentarzu napiszcie swój adres email, nick pod jakim obserwujecie bloga oraz tytuł jednej książki ze stosu, którą chcecie wygrać.  Konkurs tylko dla obserwatorów bloga!


Komentarz musi wyglądać mniej więcej tak:

Książka, którą niedawno czytałam/em to:
Polecam ją lub nie polecam, bo:
Mój email:
Obserwuję bloga jako:
Chcę wygrać książkę pt.:

Zwycięzca będzie wybierany drogą losowania pierwszego dnia następnego miesiąca. Stosik z nagrodami będzie aktualizowany co miesiąc, więc jeśli nie uda Wam się w sierpniu, będzie można próbować w kolejnych miesiącach! Rozdanie będzie trwać do odwołania.

UWAGA: Książki wysyłam tylko na adresy krajowe ! Na dane do wysyłki czekam siedem dni, po tym czasie wygrana przepada.W listopadzie Półka szczęścia zostaje zawieszona do odwołania. Powód takiego działania znajdziecie tutaj . Moje życie niedługo bardzo się zmieni i porwana wirem wydarzeń mogłabym zapomnieć o konkursie, losowaniu i wysłaniu nagrody. Chciałabym na początku przyszłego roku przywrócić wszystko do normy, ale nie wiem czy się uda.


Nagrodę październikową wygrała Czytelnia Dominiki. Serdecznie gratuluję i bardzo proszę o wiadomość prywatną z danymi do wysyłki  na maila podanego w zakładce Kontakt i współpraca.

1 komentarz:

  1. Książka, którą niedawno przeczytałam i chcę Ci ją polecić to "Osobliwe i cudowne przypadki Avy Lavender". To historia o trzech pokoleniach rodziny Lavender, które są przeplatane wojną, różnymi nadprzyrodzonymi rzeczami, a jednak opowieści nie można nazwać fantastyką. To połączenie obyczajówki, romansu, kryminału i wątku anielskiego/duchowego. Bardzo mądra, poruszająca i wciągająca historia!
    Mój email: dominika.justyna@poczta.onet.pl
    Obserwuję w Google +: Czytelnia Dominiki bądź Doomisia
    Wybieram: "Załącznik" Rainbow Rowell :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za Twoją wizytę! Będzie mi miło, jeżeli zostawisz w komentarzu jakiś ślad po sobie :)