sobota, 7 lutego 2015

Walentynki z Co warto przeczytać ? - konkurs

 Kochani, równiutko za tydzień Walentynki - dzień, 
którzy jedni kochają i obchodzą z wielką pompą, a inni z całego serca nienawidzą. Ja należę do tej pierwszej grupy, ale dla Was wszystkich, niezależnie od Waszego zdania na temat Dnia Zakochanych mam konkurs, w którym możecie wygrać "Love, Rosie" Cecelii Ahern ! Recenzja na temat powieści już niedługo na blogu, tymczasem skorzystam z opisu na okładce i przybliżę Wam, o czym jest konkursowa nagroda :

Rosie i Alex od dzieciństwa są nierozłączni. Życie zadaje im jednak okrutny cios: rodzice Alexa przenoszą się z Irlandii do Ameryki i chłopiec oczywiście jedzie tam razem z nimi. Czy magiczny związek dwojga młodych ludzi przetrwa lata i tysiące kilometrów rozłąki? Czy wielka przyjaźń przerodziłaby się w coś silniejszego, gdyby okoliczności ułożyły się inaczej ? Jeżeli los da im jeszcze jedną szansę, czy Rosie i Alex odważą się ją wykorzystać ???


Zapowiada się niezła czytelnicza uczta ! Szybciutko biorę się za czytanie, a potem wysyłam książkę do kogoś z Was !!! 

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy:

1. Jeżeli nie jesteś obserwatorem bloga - zaobserwować go i w komentarzu pod tym wpisem podać  nick, pod jakim obserwujesz.
2. Jeżeli jesteś obserwatorem bloga - podać w komentarzu nick pod jakim obserwujesz.

I tyle :) Nic więcej nie musicie robić. Spośród osób biorących udział w konkursie, w poniedziałek wieczorem wylosuję osobę, do której powędruje "Love, Rosie".

Na adres do wysyłki czekam do 14 lutego, po tym czasie, jeżeli nie otrzymam informacji z danymi, przeprowadzę kolejne losowanie :)

Zapraszam do zabawy !!!

19 komentarzy:

Bardzo dziękuję za Twoją wizytę! Będzie mi miło, jeżeli zostawisz w komentarzu jakiś ślad po sobie :)